Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Polecam Klaudię w 100% jest bardzo rzetelną osobą. Ma ogromną wiedzę o tym co robi. Portafi bardzo dobrze doradzić. Jej pracę sa bardzo dokładne. Jestem mega zadowolona z jej pracy. Klaudia to rewelacyjna osoba ciepła, miła, uśmiechnięta. Mije usta , brwi i kreski sa obłędne. Nawet na ulicy mnie zaczepiają kobietki pytając gdzie robilam mój permanent makijaż.❤️❤️❤️ ~ Monika G
Jestem zachwycona efektem makijażu permanentnego ust wykonanego przez Klaudię! Profesjonalizm, precyzja i dbałość o każdy detal sprawiły, że rezultat przerósł moje oczekiwania. Atmosfera w gabinecie jest niezwykle przyjazna, a Klaudia to prawdziwa ekspertka w swoim fachu. Gorąco polecam każdemu, kto marzy o pięknych i naturalnych ustach! Dziękuję ❤️ ~ Joanna S
Polecam Klaudię w 100% bardzo rzetelna osoba. Ma ogromna wiedzę o tym co robi. Portafi bardzo dobrze doradzić. Jej pracę sa bardzo dokładne "jak z pod igły" Jestem mega zadowolona z jej pracy. POPRAWILA BARDZO DOBRZE PRACE PO INNYM SALONIE TRAZ JESTEM MEGA ZADOWOLONA. Klaudia bardzo miła i sympatyczna kobietka. Mije usta , brwi i kreski sa obłędne. Nawet na ulicy mnie zaczepiają kobietki pytając gdzie robilam mój permanent makijaż.❤️❤️❤️ ~ EMILIA
Makijaż u Klaudii to mistrzostwo! Trzymał się całą noc, mimo słabej klimatyzacji, i zabawie do białego rana. Mam cerę problematyczną, mimo to Klaudia świetnie sobie poradziła. Loki również trzymały się do rana ! POLECAM z całego serca Klaudię ❣️ ~ Ewa K
Robiłam makijaż permanentny brwi i ust. Jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie objaśnione. Makijaż wykonany bardzo starannie. Na pewno skorzystam ponownie z usług Klaudii ~ Anna T
Pani Klaudia jest super osobą, bardzo profesjonalna i dokładna. Wizyta przebiega komfortowo i sprawnie. Polecam z całego serca, każdy kto trafi pod jej skrzydło będzie czuł się zaopiekowany i zadowolony. 🥰🥰 ~ Lena S
Bardzo polecam, miałam wykonywane fale hollywood i wszystko zostalo wykonane z niezwykłą dokładnością i w bardzo miłej atmosferze 🩷 Włosy wytrzymały noc pełną tańca i cały czas wyglądały zjawiskowo 🥰 ~ Zuzanna K
Bardzo jestem zadowolona z usług Pani Klaudia i indywidualnego podejścia do klienta nie naciąga na kasę tylko mówi co będzie dobre żeby zrobić polecam z czystym sumieniem ~ Monika S
Profesjonalizm, ogromna wiedza, wysoce kompetentna osoba. Polecam z czystym sumieniem Instytut Makijażu Permanentnego i panią Klaudię. ~ Małgorzata O
Polecam ! Pełen profesjonalizm, przeee miła atmosfera 🤩🤩 Piękny salon, wszystko na najwyższym poziomie 👌 Na pewno będę wracac do Pani Klaudii ❤🔥🔥 ~ Natalia L
Polecam z całego serca ,można oddać się w ręce Pani Klaudii.Makijaz pernamentny wykonany z dbałością i estetyką, praca i doradzenie profesjonalizm.Najlepsza !!! ~ Dorota L
Klaudia to profesjonalistka w swojej dziedzinie ! Zawsze uśmiechnięta, wesprze,doradzi ,podpowie - klasa sama w sobie ! Polecam jak najbardziej! ~ Roksana P
Robiłam u P. Klaudii brwi i usta wypełniałam kwasem. Bylsm w szoku że wypełnienie w ogóle nie boli i żeozns zrobić naturalny efekt . Polecam ~ MARTA S
Polecam Instytut Makijażu Permanentnego Klaudia Piecyk. Profesjonalne podejście do klienta i wysoka jakość wykonywanych usług. ~ Jolanta M
Polecam usługi u Pani Klaudi. Miło i profesjnolanie. Usługi na najwyższym poziomie :) dodatkowo z kwestii wizualnych,piękny salon. ~ Honorata
Korzystam z usług Klaudii już od dłuższego czasu i mogę polecić ją z czystym sercem! Jestem bardzo zadowolona! ~ natalia2203
Polecam, pełen profesjonalizm a efekty zabiegu przerastają oczekiwania. ~ Magdalena P
Polecam panią Klaudię , jest profesjonalistką, jest bardzo miłą i serdeczną osobą ~ Helena R
Profesjonalne podejście 👌 miła atmosfera 👍 brewki super dziękuję ~ Monika M
Bardzo dobre podejście do klienta. Profesionalnie zrobione brwi. ~ Wojciech D
Pełen profesjonalizm.Polecam ~ Dorota L
Serdecznie polecam ! ~ Anna Z

Znajdź nas w mediach społecznościowych